KONDELA Diaz 2D2S šatníková skriňa dub madura / wellington
219.00 €
Do obchodu
Skriňa DIAZ 2D2S je dvojdverová šatníková skriňa s dvomi zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Diaz. Vo vnútri skrine sa... Celý popis
Popis
Skriňa DIAZ 2D2S je dvojdverová šatníková skriňa s dvomi zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Diaz. Vo vnútri skrine sa nachádza vešiaková tyč a polica v hornej časti. Systém Diaz je sektorová zostava, ktorú je vhodné použiť na zariadenie detskej alebo študentskej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 5 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 210.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 78.74 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1658 m3 |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diaz 2D2S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub madura / wellington |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub madura / wellington |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |