KONDELA Diaz 2D rohová šatníková skriňa dub madura / wellington
329.00 €
Do obchodu
Rohová skriňa DIAZ 2D je dvojdverová šatníková skriňa, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Diaz. Ľavá časť skrine je policová a pravá... Celý popis
Popis
Rohová skriňa DIAZ 2D je dvojdverová šatníková skriňa, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Diaz. Ľavá časť skrine je policová a pravá časť skrine obsahuje 2 vešiakové tyče. Systém Diaz je sektorová zostava, ktorú je vhodné použiť na zariadenie detskej alebo študentskej izby.…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2065 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 100.5 cm |
| VÝŠKA | 210.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 103.77 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 100.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diaz 2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub madura / wellington |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rohový |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub madura / wellington |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |