KONDELA Desi jedálenská stolička buk merlot / hnedá
59.00 €
Do obchodu
Jedálenské stoličky nie sú len takým obyčajným kusom nábytku. Majú svoju dôležitú úlohu. Pohostiť a spojiť rodinu pri spoločnom jedle. Jedálenská stolička... Celý popis
Popis
Jedálenské stoličky nie sú len takým obyčajným kusom nábytku. Majú svoju dôležitú úlohu. Pohostiť a spojiť rodinu pri spoločnom jedle. Jedálenská stolička DESI si je toho veľmi dobre vedomá a svoju úlohu plní svedomito a dôkladne. Zhotovená je z masívneho bukového dreva vo farbe buk merlot. Čalúni…
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0594 m3 |
| ŠÍRKA | 44.5 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Desi |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | buk |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | buk merlot / hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | buk merlot / hnedá |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |