KONDELA Delis K štvordverová komoda so zásuvkou dub bolzano / čierna
459.00 €
Do obchodu
Štvordverová komoda so zásuvkou Delis K je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub... Celý popis
Popis
Štvordverová komoda so zásuvkou Delis K je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub bolzano a čiernej dodáva interiéru eleganciu a štýl. Komoda je vyrobená z kvalitného laminovaného DTD materiálu, ktorý je odolný voči…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2282 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 94.2 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 158.2 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Delis K |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub bolzano / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | kovové úchytky, na podstavci |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET POLIČIEK | 8 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| POČET SKRINIEK | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub bolzano / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov / sklo |