KONDELA Delis G dvojdverová komoda so zásuvkami dub bolzano / čierna
345.00 €
Do obchodu
Tento produkt je dvojdverová komoda so zásuvkami Delis G od značky Kondela. Jej farebné prevedenie v dub bolzano a čiernej farbe dodáva interiéru moderný... Celý popis
Popis
Tento produkt je dvojdverová komoda so zásuvkami Delis G od značky Kondela. Jej farebné prevedenie v dub bolzano a čiernej farbe dodáva interiéru moderný vzhľad. Komoda je vyrobená z laminovanej DTD, MDF a kovu, čo sú materiály známe svojou dlhou životnosťou a odolnosťou voči poškodeniu.
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 71.6 kg |
| ŠÍRKA | 179.7 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1485 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 86.2 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Delis G |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub bolzano / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | kovové úchytky, na podstavci |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| POČET SKRINIEK | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub bolzano / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov |