KONDELA Delis F dvojdverová šatníková skriňa dub bolzano / čierna
309.00 €
Do obchodu
Táto dvojdverová šatníková skriňa Delis F od značky Kondela je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderný a praktický nábytok. S jej tmavým farebným... Celý popis
Popis
Táto dvojdverová šatníková skriňa Delis F od značky Kondela je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderný a praktický nábytok. S jej tmavým farebným prevedením v odtieňoch dub bolzano a čiernej sa hodí do každého interiéru. Skriňa je vyrobená z laminovanej DTD, čo je aglomerovaný materiál…
Parametre
| VÝŠKA | 201.2 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1405 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 69.8 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 84.3 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Delis F |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub bolzano / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | kovové úchytky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | na podstavci |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub bolzano / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov |