KONDELA Delis E jednodverová komoda so zásuvkami dub bolzano / čierna
285.00 €
Do obchodu
Tento jednodverový komoda so zásuvkami Delis E od značky Kondela je ideálnym doplnkom do každej modernej kancelárie alebo obývacej izby. S jej tmavým farebným... Celý popis
Popis
Tento jednodverový komoda so zásuvkami Delis E od značky Kondela je ideálnym doplnkom do každej modernej kancelárie alebo obývacej izby. S jej tmavým farebným prevedením v odtieňoch dub bolzano a čiernej, prinesie do vášho interiéru eleganciu a štýl.
Komoda je vyrobená z kvalitného…
Parametre
| ŠÍRKA | 139.3 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.138 m3 |
| VÝŠKA | 86.2 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 54.4 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Delis E |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub bolzano / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | kovové úchytky, na podstavci |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub bolzano / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov |