KONDELA Dabir jedálenské kreslo béžová / buk
69.00 €
Do obchodu
K dobrému jedlu neodmysliteľne patrí aj poriadne kreslo, v ktorom si ho môžete vychutnať. Práve k Vašim službám je tu jedálenské kreslo DABIR. Spríjemnite si... Celý popis
Popis
K dobrému jedlu neodmysliteľne patrí aj poriadne kreslo, v ktorom si ho môžete vychutnať. Práve k Vašim službám je tu jedálenské kreslo DABIR. Spríjemnite si svoje chvíle pri stole týmto pohodlným kreslom v spanilej béžovej farbe. Svojou výškou sedu 49 cm a hĺbkou sedu 41 cm Vám zaručí také sedenie…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 84 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0982 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dabir |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |