KONDELA Coleta Nova jedálenská stolička tmavosivá / čierna
27.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička COLETA NOVA je krásna, nadčasová stolička, ktorá okamžite zapadne do vášho domova. Spríjemníte si ňou čas pri obede, rodinnej večeri alebo... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička COLETA NOVA je krásna, nadčasová stolička, ktorá okamžite zapadne do vášho domova. Spríjemníte si ňou čas pri obede, rodinnej večeri alebo chvíle strávené s priateľmi. Stabilná kovová konštrukcia čiernej farby dodáva pocit istoty. Pohodlný sedák a vysoká opierka chrbta sú…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 41 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0295 m3 |
| VÝŠKA | 96 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.75 kg |
| HĹBKA | 49 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Coleta Nova |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |