KONDELA Coleta Nova jedálenská stolička svetlosivá / buk
27.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička COLETA NOVA je krásna, nadčasová stolička, ktorá okamžite zapadne do vášho domova. Spríjemníte si ňou čas pri obede, rodinnej večeri alebo... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička COLETA NOVA je krásna, nadčasová stolička, ktorá okamžite zapadne do vášho domova. Spríjemníte si ňou čas pri obede, rodinnej večeri alebo chvíle strávené s priateľmi. Stabilná kovová konštrukcia vo farbe buk dodáva pocit istoty. Pohodlný sedák a vysoká opierka chrbta sú…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.75 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0295 m3 |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Coleta Nova |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / buk |
| MATERIÁL | látka / kov |