KONDELA Coleta Nova jedálenská stolička svetlosivá / biela
27.00 €
Do obchodu
Spríjemnite si chvíle s rodinou pri spoločnom obede s jedálenskou stoličkou COLETA NOVA. Svetlosivá látka sa ukážkovo dopĺňa s bielymi kovovými nohami.... Celý popis
Popis
Spríjemnite si chvíle s rodinou pri spoločnom obede s jedálenskou stoličkou COLETA NOVA. Svetlosivá látka sa ukážkovo dopĺňa s bielymi kovovými nohami. Rozmery majú (ŠxHxV): 41x49x96 cm, komfort zabezpečujú výška sedu 45 cm a hĺbka sedu 39 cm. Nosnosť stoličky je až 110 kg. Za jednoduchý…
Parametre
| ŠÍRKA | 41 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 49 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0295 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.75 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Coleta Nova |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / biela |
| MATERIÁL | látka / kov |