KONDELA City 96 2D šatníková skriňa dub artisan / sivý grafit
289.00 €
Do obchodu
Dvojdverová skriňa CITY 96 2D bude pre Vás tá pravá. Poskytuje Vám úložný priestor, ktorý je navyše v modernom dizajne. Skriňa pozostáva z vešiakovej a... Celý popis
Popis
Dvojdverová skriňa CITY 96 2D bude pre Vás tá pravá. Poskytuje Vám úložný priestor, ktorý je navyše v modernom dizajne. Skriňa pozostáva z vešiakovej a policovej časti. K dispozícií je Vám 5 políc a 1 vešiaková tyč. Nosnosť jednej police je max 5 kg. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 96,5x54x193,5 cm.…
Parametre
| HĹBKA | 54 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 193.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 74.7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 96.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1552 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | City 96 2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / sivý grafit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | dotykový systém otvárania Push Up, ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub artisan / sivý grafit |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |