KONDELA Cinkla 3 New jedálenská stolička oranžová / buk
26.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička CINKLA 3 NEW je moderná stolička s tvarovaným sedákom, ktorá dodá Vašej jedálni jedinečnosť. Konštrukcia je vyrobená v kombinácii... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička CINKLA 3 NEW je moderná stolička s tvarovaným sedákom, ktorá dodá Vašej jedálni jedinečnosť. Konštrukcia je vyrobená v kombinácii masívneho dreva vo farbe buk a ocele čiernej farby. Sedák je vyrobený z oranžového plastu. Ak vám nevyhovuje farba, je možné si vybrať…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.13 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0408 m3 |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cinkla 3 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 34 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | oranžová / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / masívne drevo / kov |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tvarovaný sedák |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | oranžová / buk |
| MATERIÁL | plast / masívne drevo / kov |