KONDELA Cinkla 3 New jedálenská stolička čierna / buk
26.00 €
Do obchodu
O Vaše pohodlie pri raňajkách či obede sa postará jedálenská stolička CINKLA 3 NEW. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46x54x82 cm. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu... Celý popis
Popis
O Vaše pohodlie pri raňajkách či obede sa postará jedálenská stolička CINKLA 3 NEW. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46x54x82 cm. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu je 34 cm. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály ako sú drevo, oceľ či plast. Tvarované sedadlo je z kvalitného plastu a stabilnú…
Parametre
| ŠÍRKA | 46 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.13 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0408 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cinkla 3 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 34 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / drevo / kov |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / buk |
| MATERIÁL | plast / drevo / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |