KONDELA Chiro New barová stolička tmavozelená
99.00 €
Do obchodu
Oživte svoj prázdnom zívajúci barový pult s barovou stoličkou CHIRO NEW. Stolička je nielen moderná, ale tiež Vás očarí mäkkým a pohodlným sedadlom. Rozmery... Celý popis
Popis
Oživte svoj prázdnom zívajúci barový pult s barovou stoličkou CHIRO NEW. Stolička je nielen moderná, ale tiež Vás očarí mäkkým a pohodlným sedadlom. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51,5x60x117 cm, výšku sedu si môžete ľubovoľne nastaviť pomocou páčky v rozmedzí 59-79 cm, hĺbka sedu je 41 cm a šírka…
Parametre
| VÝŠKA | 117 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1853 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 51.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Chiro New |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 41 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 59 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 79 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 59 - 79 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |