KONDELA Cancan New 3T-4SK trojdverová komoda dub sonoma / biela
209.00 €
Do obchodu
Moderná komoda CANCAN NEW 3T-4SK je trojdverová komoda so štyrmi zásuvkami, ktorú je vhodné kombinovať s obývacími stenami Cancan. Komoda je vyrobená z... Celý popis
Popis
Moderná komoda CANCAN NEW 3T-4SK je trojdverová komoda so štyrmi zásuvkami, ktorú je vhodné kombinovať s obývacími stenami Cancan. Komoda je vyrobená z laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonoma / biela.
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1181 m3 |
| HĹBKA | 37 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 89 cm |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 44.3 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cancan New 3T-4SK |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |