KONDELA Bristol komoda hnedý mat / dub wotan
239.00 €
Do obchodu
Majestátny dizajn komody BRISTOL vyráža dych. Kombinácia farieb, nadčasový dizajn a minimalistický štýl sú mnohé výhody, ktoré komoda má. Rozmery komody sú... Celý popis
Popis
Majestátny dizajn komody BRISTOL vyráža dych. Kombinácia farieb, nadčasový dizajn a minimalistický štýl sú mnohé výhody, ktoré komoda má. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 170x39,6x75 cm. Vyrobená je z laminovanej DTD v tajomnom farebnom prevedení dub wotan a láva hnedá super mat. Komoda nie je len…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 59.7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.136 m3 |
| HĹBKA | 39.6 cm |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bristol |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedý mat / dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | množstvo úložného priestoru |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| POČET SKRINIEK | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| SKRINKA | áno |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | hnedý mat / dub wotan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |