KONDELA Boxer barová stolička buk / aluminium
24.00 €
Do obchodu
Barovú stoličku BOXER odporúčame dokúpiť k barovému setu Boxer. Konštrukcia s opierkou je vyrobená z kovu vo farbe aluminium, sedák je vyrobený z MDF vo farbe... Celý popis
Popis
Barovú stoličku BOXER odporúčame dokúpiť k barovému setu Boxer. Konštrukcia s opierkou je vyrobená z kovu vo farbe aluminium, sedák je vyrobený z MDF vo farbe buk. Stoličku možno jednoducho zložiť, čím sa ušetrí potrebný priestor. Priemer sedáka stoličky je 39 cm a výška sedenia je 59,9 cm. Pre…
Parametre
| VÝŠKA | 79 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0173 m3 |
| HĹBKA | 39 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.07 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Boxer |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 59,9 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | buk |
| FARBA (SLOVNE) | buk / aluminium |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká skladateľnosť |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | buk / aluminium |
| MATERIÁL | kov / MDF |