KONDELA Botnik FP-04 botník (skrinka na topánky) natural
179.00 €
Do obchodu
Botník FP-04 je praktický trojdverový botník so zásuvkou, ktorý predstavuje vhodný doplnok do Vašej predsiene. Je vyrobený z laminovanej MDF vo farebnom... Celý popis
Popis
Botník FP-04 je praktický trojdverový botník so zásuvkou, ktorý predstavuje vhodný doplnok do Vašej predsiene. Je vyrobený z laminovanej MDF vo farebnom prevedení natural, pričom dvierka sú vyrobené z masívu.
Parametre
| ŠÍRKA | 114.8 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 36.8 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 48 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0969 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 110.2 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Botnik FP-04 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | natural |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | natural |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |