KONDELA Boksa botník (skrinka na topánky) biela / sivá
69.00 €
Do obchodu
Botník (skrinka na topánky) BOKSA Vám zaistí poriadok. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 60x30x45 cm. Je vyrobený z MDF v bielej farbe a peny čalúnenej kvalitnou,... Celý popis
Popis
Botník (skrinka na topánky) BOKSA Vám zaistí poriadok. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 60x30x45 cm. Je vyrobený z MDF v bielej farbe a peny čalúnenej kvalitnou, pevnou látkou v sivej farbe. Hĺbka vnútornej police je 27 cm a maximálna nosnosť je 80 kg. Botník má výklopné dvierka a policu, ktorá predeľuje…
Parametre
| HĹBKA | 30 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0424 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Boksa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | MDF / látka |