KONDELA Birgamo Typ 1 šatníková skriňa s posuvnými dverami biela
619.00 €
Do obchodu
Ponúkame Vám skriňu BIRGAMO TYP 1, ktorá ohromí svojím moderným prevedením, praktickosťou, farbou aj kvalitnými materiálmi. Presvedčí Vás svojou... Celý popis
Popis
Ponúkame Vám skriňu BIRGAMO TYP 1, ktorá ohromí svojím moderným prevedením, praktickosťou, farbou aj kvalitnými materiálmi. Presvedčí Vás svojou multifunkčnosťou. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 205x63x215 cm. Zhotovená je z kvalitnej laminovanej DTD (drevotriesky). Za dvomi posúvacími dverami sa ukrýva…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 165 kg |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 215 cm |
| ŠÍRKA | 205 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2905 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Birgamo Typ 1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | posuvné |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |