KONDELA Bergen BK154 komoda dub jaskson hickory / grafit
255.00 €
Do obchodu
Moderná komoda BERGEN BK154 vytvorí pokojný a štýlový domov podľa Vašich predstáv a potrieb. Ponúka úložný priestor v podobe troch skriniek a dvoch šuplíkov.... Celý popis
Popis
Moderná komoda BERGEN BK154 vytvorí pokojný a štýlový domov podľa Vašich predstáv a potrieb. Ponúka úložný priestor v podobe troch skriniek a dvoch šuplíkov. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 154x38x84 cm. Vykúzlite si z obývačky srdce domova s nábytkom Bergen. Čisté línie, minimalistický dizajn…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1077 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 52 kg |
| ŠÍRKA | 154 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bergen BK154 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub jaskson hickory / grafit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | Push Up, ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| POČET SKRINIEK | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| SKRINKA | áno |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub jaskson hickory / grafit |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / masívne drevo |