KONDELA Barnum vešiak s botníkom čierna
49.00 €
Do obchodu
Vešiak s botníkom BARNUM krásne oživí Vašu predsieň a poskytne návšteve priestor na odloženie ich kabátov či topánok. Rozmery vešiaka sú (ŠxHxV): 66x30x190... Celý popis
Popis
Vešiak s botníkom BARNUM krásne oživí Vašu predsieň a poskytne návšteve priestor na odloženie ich kabátov či topánok. Rozmery vešiaka sú (ŠxHxV): 66x30x190 cm. Obsahuje 9 háčikov, ktoré sú rozdelené v dvoch radoch. V prvom rade ich nájdete 5 a striedavo pod nimi sú 4 háčiky. V najspodnejšej časti…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.03 m3 |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Barnum |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať nasucho |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |