KONDELA Bali 2 New jedálenská stolička tmavohnedá / buk
30.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička BALI 2 NEW je krásna a ešte aj pohodlná. Navyše vďaka svojmu dizajnu sa ľahko kombinuje a ladí ako do modernej tak aj klasickej... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička BALI 2 NEW je krásna a ešte aj pohodlná. Navyše vďaka svojmu dizajnu sa ľahko kombinuje a ladí ako do modernej tak aj klasickej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x56x81 cm a výška sedenia je 45 cm a hĺbka sedenie je 41 cm. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.037 m3 |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.38 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bali 2 New |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavohnedá / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |