KONDELA Bafra 4D štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom dub artisan / čierna borovica nórska
515.00 €
Do obchodu
Štvordverová šatníková skriňa BAFRA 4D je dokonalým zjednotením všetkých Vašich predstáv. Ponúka bohatý úložný priestor v podobe veľkého počtu odkladacích... Celý popis
Popis
Štvordverová šatníková skriňa BAFRA 4D je dokonalým zjednotením všetkých Vašich predstáv. Ponúka bohatý úložný priestor v podobe veľkého počtu odkladacích políc po bokoch skrine a dvoch vešiakových tyčí v strednej časti skrine. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 200x65x203 cm. Potešia Vás aj dve zrkadlá,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 7 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3066 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 201.75 kg |
| HĹBKA | 65 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 203 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bafra 4D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | borovica |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / čierna borovica nórska |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 10 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | dub artisan / čierna borovica nórska |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |