KONDELA Aviro botník bambus
49.00 €
Do obchodu
Botník Aviro je moderný a praktický kus nábytku, ktorý sa hodí do každej predsieni. Je vyrobený z masívneho lakovaného bambusu, čo mu dodáva svetlú farbu a... Celý popis
Popis
Botník Aviro je moderný a praktický kus nábytku, ktorý sa hodí do každej predsieni. Je vyrobený z masívneho lakovaného bambusu, čo mu dodáva svetlú farbu a prírodný vzhľad. Tento botník je od značky Kondela, známej svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Botník má rozmery 95 cm na výšku…
Parametre
| ŠÍRKA | 68 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0297 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 95 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 26 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aviro |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | bambus |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný bambus |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | bambus |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | bambus |
| MATERIÁL | lakovaný bambus |
| DRUH MASÍVU | bambus |