KONDELA Astro New jedálenská stolička orech / svetlohnedá
49.00 €
Do obchodu
Pohodlné sedenie pri vychutnávaní Vášho jedla Vám zaručí stolička ASTRO NEW. Nielen štýlová, ale veľmi moderná a jedinečná stolička sa skvelo hodí do každej... Celý popis
Popis
Pohodlné sedenie pri vychutnávaní Vášho jedla Vám zaručí stolička ASTRO NEW. Nielen štýlová, ale veľmi moderná a jedinečná stolička sa skvelo hodí do každej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x49x95 cm. Výška sedu je 43 cm a hĺbka sedu 42 cm. Nosnosť stoličky je 110 kg. Na jej výrobu bola…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0784 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 95 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Astro New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech / svetlohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | orech / svetlohnedá |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |