KONDELA Arete servírovací stolík na kolieskach prírodná / sivá
75.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach ARETE je jednoduchý a praktický stolík, ktorý bude výborným pomocníkom. Konštrukcia je vyrobená z MDF v sivej farbe. Vrchný... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach ARETE je jednoduchý a praktický stolík, ktorý bude výborným pomocníkom. Konštrukcia je vyrobená z MDF v sivej farbe. Vrchný plát je vyrobený z masívneho bambusového dreva v prírodnej farbe. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 50x40x83,5 cm. Stolík obsahuje šuplík, dve poličky…
Parametre
| VÝŠKA | 83.5 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0516 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Arete |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | bambus / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia, úložný priestor |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | brzdy na kolieskach |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / sivá |
| MATERIÁL | bambus / MDF |