KONDELA Anabela New botník (skrinka na topánky) buk
165.00 €
Do obchodu
Botník Anabela New od značky Kondela je skvelým doplnkom do každej predsieni. S jeho pomocou udržíte svoje topánky v poriadku a predsieň bude vždy uprataná.... Celý popis
Popis
Botník Anabela New od značky Kondela je skvelým doplnkom do každej predsieni. S jeho pomocou udržíte svoje topánky v poriadku a predsieň bude vždy uprataná. Botník je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0828 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 28 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 38.5 kg |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Anabela New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 10 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | buk |
| FARBA (SLOVNE) | buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 4 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | buk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |