KONDELA Amina jedálenská stolička svetlosivá / chrómová
69.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička AMINA je moderná stolička s vysokým operadlom, ktorá dodá jedinečnosť do Vašej jedálni. Nohy sú vyrobené z kovu vo farbe chrómu a sedacia... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička AMINA je moderná stolička s vysokým operadlom, ktorá dodá jedinečnosť do Vašej jedálni. Nohy sú vyrobené z kovu vo farbe chrómu a sedacia časť je potiahnutá svetlosivou látkou. Stolička je na výber aj v iných farebných vyhotoveniach. Výška sedenia je 48 cm. Maximálna nosnosť…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1345 m3 |
| HĹBKA | 46 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amina |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / chrómová |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| POŤAH (SLOVNE) | látka |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké operadlo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / chrómová |
| MATERIÁL | látka / kov |
| POŤAH | látka |