KONDELA Adora New jedálenská stolička hnedá / chróm
39.00 €
Do obchodu
Stoličku ADORA budete naozaj obdivovať. Je jedinečnou voľbou na spríjemnenie spoločných chvíľ s rodinou či priateľmi. Pevnej chrómovanej kovovej konštrukcii... Celý popis
Popis
Stoličku ADORA budete naozaj obdivovať. Je jedinečnou voľbou na spríjemnenie spoločných chvíľ s rodinou či priateľmi. Pevnej chrómovanej kovovej konštrukcii kontrastuje mäkké sedadlo s operadlom v hnedej látke. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x56x100 cm, výška sedu je 46 cm. Maximálna odporúčaná…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0419 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Adora New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pevná konštrukcia |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |