KONDELA Abira New jedálenská stolička svetlosivá / chrómová
55.00 €
Do obchodu
Štýlovú jedálenskú stoličku ABIRA NEW je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne. Konštrukcia je vyrobená z chrómu. Sedacia časť s opierkou je čalúnená... Celý popis
Popis
Štýlovú jedálenskú stoličku ABIRA NEW je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne. Konštrukcia je vyrobená z chrómu. Sedacia časť s opierkou je čalúnená svetlosivou ekokožou s bielym šitím, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Výška sedu je 47 cm.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.88 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 56.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.049 m3 |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 98.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Abira New |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / chrómová |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| POŤAH (SLOVNE) | ekokoža |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké operadlo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / chrómová |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| POŤAH | ekokoža |