KONDELA Abira New jedálenská stolička čierna / chróm
55.00 €
Do obchodu
S jedálenskou stoličkou ABIRA NEW si zabezpečíte nielen štýlovú kuchyňu, ale najmä komfort pri vychutnávaní raňajok. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x44x96 cm.... Celý popis
Popis
S jedálenskou stoličkou ABIRA NEW si zabezpečíte nielen štýlovú kuchyňu, ale najmä komfort pri vychutnávaní raňajok. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x44x96 cm. Výška sedu je 47 cm a nosnosť stoličky je 110 kg. Stolička je odetá do príjemnej látky v čiernom prevedení, ktorá je navyše prešívaná…
Parametre
| HĹBKA | 44 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.049 m3 |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.88 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Abira New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |