Komoda TOPTY Tempo Kondela Dub sonoma
68.40 €
Do obchodu
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Je dvojdverová, vrchná doska je v prevedení dub sonoma. Komoda má chrómové úchytky. Ku komode je možné... Celý popis
Popis
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Je dvojdverová, vrchná doska je v prevedení dub sonoma. Komoda má chrómové úchytky.
Ku komode je možné zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
Farba:dub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 33 cmvýška: 85 cm
Materiál:DTD laminovaná
Hmotnosť:21 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 21200.000g |