Komoda THETIS Dekorhome Hnedá
1195.60 €
Do obchodu
Táto komoda z borovicového dreva sa dá vo vašej domácnosti využiť mnohými spôsobmi. Vďaka odnímateľnému držiaku až pre 11 fliaš je veľmi origínálna. Môžete... Celý popis
Popis
Táto komoda z borovicového dreva sa dá vo vašej domácnosti využiť mnohými spôsobmi. Vďaka odnímateľnému držiaku až pre 11 fliaš je veľmi origínálna. Môžete ju využiť aj ako televízny stolík.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
vintage hnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo/kov
Rozmery:
šírka: 195 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 75 cm
rozmer zásuvky: (3x): 49 cm x 12 cm x 36 cm (ŠxVxH)
rozmer priehradky vo dverách: 112 cm x 18 cm x 38 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 64000.000g |