Komoda THETIS Dekorhome
1176.20 €
Do obchodu
MATERIÁLY A DIZAJN Komoda THETIS spája prírodnú krásu divokého duba s moderným industriálnym dizajnom. Je vyrobená z divokého duba na prednej strane az... Celý popis
Popis
MATERIÁLY A DIZAJN
Komoda THETIS spája prírodnú krásu divokého duba s moderným industriálnym dizajnom. Je vyrobená z divokého duba na prednej strane az dubovej dyhy na korpuse, čo zaisťuje nielen všestrannú štruktúru dreva, ale aj originálny vzhľad s charakteristickými hrčmi, prasklinami a farebnými prechodmi. Kovové bočné panely dodávajú komode obľúbený priemyselný šmrnc, ktorý zaujme na prvý pohľad.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR A DETAILY PRODUKTU
S tromi veľkými zásuvkami a štyrmi priehradkami za dvierkami ponúka komoda dostatok úložného priestoru pre všetky vaše potreby. Elegantný príborník z masívneho dubového dreva je vhodný nielen na praktické účely, ale aj ako ideálny priestor na prezentáciu dekorácií či obrázkov. Každý exemplár je ručne vyrobený a jedinečný, pričom nerovnosti a hrče dodávajú každému kusu osobný nádych a kúzlo masívneho dreva.
ĎALŠIE INFORMÁCIE A TIPY
Vďaka svojmu unikátnemu designu a praktickému usporiadaniu je komoda ideálnym doplnkom pre váš interiér. Odporúčame kombinovať ju s jedálenským stolom alebo konferenčným stolíkom z rovnomennej série pre harmonické prostredie, ktoré očarí každého. Pripravte sa na úžasnú kombináciu elegancie a funkčnosti vo vašom domove s komodou THETIS.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodný / antracit
Materiál:
masívne dubové drevo / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 200 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 81 cm
Priehradky: 4x 49 cm x 59 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 3 x 73 cm x 14 cm x 39 cm (ŠxVxH)
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 81 cm |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| Hmotnosť | 92000.000g |