Komoda TEANA Tempo Kondela Biela
145.40 €
Do obchodu
Naplniť interiér romantikou nikdy nebolo jednoduchšie. Komoda TEANA v provensálskom štýle sa postará o jednoduché línie a útulnosť v domácnosti.Vyrobená je z... Celý popis
Popis
Naplniť interiér romantikou nikdy nebolo jednoduchšie. Komoda TEANA v provensálskom štýle sa postará o jednoduché línie a útulnosť v domácnosti.Vyrobená je z MDF a doplnená o drevené úchyty v bielej alebo čiernej farbe. Atraktívne biele prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova. Tvoria ju 3 väčšie a dva menšie šuplíky.Farba:biela / bielabiela / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:MDFRozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 95 cmhrúbka materiálu: 1,5 - 3,7 cmvýška nožičiek: 15 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:31,4 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 95 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,4 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 31400.000g |