Komoda teakové drevo Dekorhome
264.30 €
Do obchodu
Táto skrinka z masívneho teakového dreva je ideálny pre uloženie cenných vecí. Skrinka je zhotovená z teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom... Celý popis
Popis
Táto skrinka z masívneho teakového dreva je ideálny pre uloženie cenných vecí.
Skrinka je zhotovená z teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a dohladka obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť, a preto je zďaleka najvhodnejším materiálom pre výrobu nábytku. Jedná sa o skvelú voľbu, ak si chcete zaobstarať vybavenie, ktoré vám bude slúžiť dlhé roky. Úložná skrinka má 2 police, ktoré vám poskytnú veľa úložného priestoru pre prehľadnú organizáciu vašich potrieb.
Dôležité upozornenie: Krásny odtieň a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každý drevený stolík jedinečný a ľahko odlišný od ostatných.
Farba:prírodné
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 30 cmvýška: 70 cm
rozmery priehradky: 66 x 25,5 x 29 cm
Hmotnosť:16 kg
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 15990.000g |