Komoda TAMPA 2T2S Tempo Kondela Dub sonoma
103.30 €
Do obchodu
Komoda je geniálny kus nábytku. S komodou zavediete vo vašom oblečení organizovaný poriadok. V ktorejkoľvek miestnosti získate prídavný úložný priestor.... Celý popis
Popis
Komoda je geniálny kus nábytku. S komodou zavediete vo vašom oblečení organizovaný poriadok. V ktorejkoľvek miestnosti získate prídavný úložný priestor.
Moderná komoda TAMPA 2 - 2T2S vás zaujme svojím moderným prevedením. Je trojdverová s dvoma zásuvkami. Vyrobená je z kvalitnej DTD laminovanej v troch farebných variantoch:, buk, dub sonoma a slivka.
Komoda disponuje dostatočným úložným priestorom a preto si do nej môžete uložiť nielen oblečenie, ale aj knihy, hračky a podobne. Tento originálny kus nábytku zaručene dodá vašej izbe úplne iný šmrnc, a zároveň sa stane praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti.
Farba:bukdub sonomaslivka
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 35 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub sonoma |
|---|---|
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Slivka |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 26000.000g |