Komoda TALAS Tempo Kondela
79.90 €
Do obchodu
Chýba vám doma praktický a šikovný úložný priestor, do ktorého by ste schovali všetko potrebné? Komoda TALAS je ideálnym kusom nábytku, ktorý nájde uplatnenie... Celý popis
Popis
Chýba vám doma praktický a šikovný úložný priestor, do ktorého by ste schovali všetko potrebné? Komoda TALAS je ideálnym kusom nábytku, ktorý nájde uplatnenie v každej domácnosti i miestnosti.Komoda je vyrobená z MDF a masívneho borovicového dreva. Poskytuje úložný priestor v podobe štyroch šuplíkov. V farebnom prevedení biela a prírodné doplní a rozžiari každý interiér.Farba:biela / prírodnáMateriál:MDF / masívne drevoRozmery:šírka: 32 cmhĺbka: 30 cmvýška: 109 cmHmotnosť:14 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
|---|---|
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 109 cm |
| FARBA | Biela |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| ŠÍRKA | 32 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| Hmotnosť | 14000.000g |