Komoda SPICE 4 Tempo Kondela
149.80 €
Do obchodu
Komoda je vyrobená z laminovanej DTD v kombinácii s frézovanú MDF v farebnom prevedení biela. Komoda má štyri šuplíky, ktoré poskytujú dostatok úložného... Celý popis
Popis
Komoda je vyrobená z laminovanej DTD v kombinácii s frézovanú MDF v farebnom prevedení biela.
Komoda má štyri šuplíky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru. Má nožičky vysoké 2 cm.Možno zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému SPICE.
Farba:
biela (extra vysoký lesk)
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 80 cm
hrúbka materiálu vnútorných poličiek: 1,6 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| PODSVIETENIE | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| Hmotnosť | 29000.000g |