Komoda SPACE Tempo Kondela
184.90 €
Do obchodu
Predsieňová sektorová zostava SPACE je vyrobená z kvalitnej lakovanej MDF vo farebnom prevedení biela.S extra vysokým leskom HG dodáva nádych luxusné a... Celý popis
Popis
Predsieňová sektorová zostava SPACE je vyrobená z kvalitnej lakovanej MDF vo farebnom prevedení biela.S extra vysokým leskom HG dodáva nádych luxusné a elegantné predsiene, má zaoblené hrany dvierok.Komoda SPACE je dvojdverová so zásuvkou. Vo vnútri sa nachádzajú police.Farba:biela / biela extra vysoký leskMateriál:MDF lakovanáRozmery:Šírka: 70 cmHĺbka: 40 cmVýška: 101 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 30,5 kg |
| VÝŠKA | 101 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| Hmotnosť | 30500.000g |