Komoda so zásuvkou a 3 košíky biela Derkohome
155.10 €
Do obchodu
Tieto drevené skrinka s jednou zásuvkou a tromi košíky je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a má jednoduchý, ale napriek tomu štýlový dizajn. Poskytne vám... Celý popis
Popis
Tieto drevené skrinka s jednou zásuvkou a tromi košíky je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a má jednoduchý, ale napriek tomu štýlový dizajn. Poskytne vám úložný priestor pre vaše veci a zároveň vnesie trochu romantiky do vášho interiéru.
Táto odolná drevená skrinka s jednou zásuvkou a tromi košíky so sebou prinesie veľa miesta pre vaše cennosti. Jej drevený rám má robustnú hornú dosku, na ktorú môžete klásť dekoratívne predmety.
Naša drevená komoda bude vynikať v každej miestnosti.
Farba:biela
Materiál:masívne drevo paulownia / MDF / látka
Rozmery:šírka: 35 cmhĺbka: 27 cmvýška: 73,5 cm
rozmery košíku: 26 x 20 x 12 cm
Hmotnosť:4,6 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,6 kg |
| HĹBKA | 27 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| Hmotnosť | 4600.000g |