Komoda so zásuvkami Dekorhome Sivá lesk
138.80 €
Do obchodu
Ak doma nemáte veľa miesta, ale pritom potrebujete viac úložného priestoru, potom je pre vás táto kompaktná a štýlová skrinka ako stvorená! Skriňa je... Celý popis
Popis
Ak doma nemáte veľa miesta, ale pritom potrebujete viac úložného priestoru, potom je pre vás táto kompaktná a štýlová skrinka ako stvorená!
Skriňa je zhotovená z kvalitných dosiek, je preto veľmi odolná a dlho vám vydrží. Tri zásuvky vám pomôžu uložiť a zorganizovať všetky vaše dokumenty, zložky a ďalšie papiere. Na doske a v otvorenej polici si môžete vystaviť zarámované fotografie, knihy a iné veci. Produkt možno využiť buď samostatne, alebo v kombinácii s vaším existujúcim písacím stolom, aby ste rozšírili jeho úložné možnosti.
Zostavenie i čistenie zásuviek je jednoduché.
Farba:biela vysoký lesksivá vysoký leskčierna vysoký leskbetónovábiela / dub sonomadub sonomabielasiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:drevotrieska
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 40 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:20,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 40 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá lesk |
| Hmotnosť | 20500.000g |