Komoda so šuplíkmi Hnedá / sivá
96.60 €
Do obchodu
Táto praktická komoda z masívneho dreva Paulownia vyniká svojim moderným dizajnom, ktorý kombinuje jednoduchosť s elegantnými tvarmi. Navrhnutá s dôrazom na... Celý popis
Popis
Táto praktická komoda z masívneho dreva Paulownia vyniká svojim moderným dizajnom, ktorý kombinuje jednoduchosť s elegantnými tvarmi. Navrhnutá s dôrazom na funkčnosť a estetiku, táto komoda predstavuje dokonalé spojenie medzi trvanlivosťou a štýlom.
Komoda nielenže pôsobí moderne vďaka svojmu kartáčovanému vintage povrchu, ale taktiež ponúka obrovské množstvo využiteľného úložného priestoru. Štyri priestranné zásuvky ponúkajú dostatok miesta na uloženie vašich každodenných potrieb, čím sa komoda stáva ideálnym doplnkom do akéhokoľvek priestoru – či už do obývacej izby, jedálne alebo chodby.
Farba:sivá / hnedábielasiváhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo Paulownia
Rozmery:výška: 74 cmhĺbka: 25 cmšírka: 30 cm
Hmotnosť:5,5 kg
Dodávané zmontované.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| DEKOR | Vintage |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / sivá |
| Hmotnosť | 5500.000g |