Komoda so šuplíkmi hnedá / biela Dekorhome
203.70 €
Do obchodu
Vdýchnite svojej domácnosti elegantnú atmosféru s naším klasickým príborníkom! Je vyvedený vo francúzskom štýle a poskytne vám množstvo úložného priestoru.... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojej domácnosti elegantnú atmosféru s naším klasickým príborníkom! Je vyvedený vo francúzskom štýle a poskytne vám množstvo úložného priestoru. Predstavuje ako praktický, tak aj dekoratívny doplnok do vašej obývačky, spálne alebo predsiene.
Príborník vo vidieckom štýle je vyrobený z masívneho dreva s náterom, ktorý mu prepožičiava rafinovaný vzhľad a umožňuje ľahké čistenie navlhčenou handričkou. Drevená skrinka disponuje deviatimi zásuvkami, ktoré vám poskytnú dodatočný úložný priestor. Klasické knopky podčiarkujú pôvabný vintage štýl príborníka. Zostavenie produktu je jednoduché.
Skrášlite svoj interiér a povzneste ho na úplne novú úroveň s naším jednoduchým a zároveň elegantným príborníkom!
Farba:biela / hnedá
Materiál:masívne drevo
Celkové rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 30 cmvýška: 80 cm
Hmotnosť:16,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,1 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 9 |
| Hmotnosť | 16060.000g |