Komoda so šuplíkmi GEO Signal
178.50 €
Do obchodu
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub/čierna. Ponúka úložný priestor v podobe šiestich šuplíkov. Kombinujte s ďalším... Celý popis
Popis
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub/čierna. Ponúka úložný priestor v podobe šiestich šuplíkov.
Kombinujte s ďalším nábytkom z radu GEO.
Farba:čierna / hnedá
Materiál:lamino / kov
Celkové rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 40 cmvýška: 96 cm
výška nožičiek: 9,3 cm
Hmotnosť:34 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| Hmotnosť | 26000.000g |