Komoda so šuplíkmi Dekorhom Biela
187.50 €
Do obchodu
Tento praktický príborník sa skvele hodí do vašej obývačky. Drevený príborník je zručne zhotovený z masívneho akáciového dreva a MDF, takže je veľmi robustný... Celý popis
Popis
Tento praktický príborník sa skvele hodí do vašej obývačky.
Drevený príborník je zručne zhotovený z masívneho akáciového dreva a MDF, takže je veľmi robustný a má dlhú životnosť. Masívne akáciové drevo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Každý kus sa ľahko líši od všetkých ostatných zásluhou remeselného spracovania a krásnej drevenej kresby.
Odkladacia skrinka má 3 zásuvky a 2krídlové dvierka, takže poskytuje dostatok úložného priestoru pre knihy, multimediálne zariadenia a ďalšie nevyhnutnosti. Horná doska príborníka je ideálna na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo rastlín v kvetináčoch.
Farba:prírodná / bielaprírodná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / MDF / kov
Celkové rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 35 cmvýška: 70 cm
Hmotnosť:31 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| DEKOR | Akácia |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 31000.000g |