Komoda so šuplíkmi Dekorhom
287.30 €
Do obchodu
Táto odkladacia skrinka v koloniálnom štýle vyžaruje rustikálny šarm a okamžite skrášli zariadenie vašej spálne, salónu či obývacej izby. Príborník má pevnú... Celý popis
Popis
Táto odkladacia skrinka v koloniálnom štýle vyžaruje rustikálny šarm a okamžite skrášli zariadenie vašej spálne, salónu či obývacej izby.
Príborník má pevnú hornú dosku, ktorá sa skvele hodí na vystavenie dekoratívnych predmetov, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Šesť zásuviek a dve zatváracie priehradky vám poskytnú veľa priestoru, kam si môžete prehľadne uložiť celý rad menších vecí, aby ste ich mali pekne po ruke.
Farba:hnedá / šedá / čierna
Materiál:masívne teakové drevo
Celkové rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 30 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| Hmotnosť | 28150.000g |