Komoda so šuplíkmi Dekorhom
157.30 €
Do obchodu
Tento príborník oplýva nadčasovým šarmom a krásne vo vašom bývaní vynikne. Vintage skrinka je vyrobená z masívneho mangovníka, čo je tvrdé drevo s hustou... Celý popis
Popis
Tento príborník oplýva nadčasovým šarmom a krásne vo vašom bývaní vynikne.
Vintage skrinka je vyrobená z masívneho mangovníka, čo je tvrdé drevo s hustou textúrou. Hrubé mangovníkové drevo je nielen schopné uniesť značnú váhu, ale zároveň aj výborne odoláva opotrebovaniu a pôsobeniu času. Príborník je preto nesmierne stabilný, trvanlivý a príjemný na pohľad.
Masívne drevo je leštené, natreté a nalakované.
Prvotriedne remeselné spracovanie spolu s elegantnou kresbou dreva prepožičiavajú každému kusu nábytku jedinečný charakter, ktorým sa ľahko líši od všetkých ostatných. V skrinke sú 4 zásuvky, ktoré vám poskytnú množstvo úložného priestoru pre vaše časopisy, knihy a všelijaké ďalšie veci.
Dôležité upozornenie: Farby a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každý z našich stolíkov do predsiene jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:biela / hnedá / sivá
Materiál:masívne mangovníkové drevo
Celkové rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 40 cmvýška: 71 cm
Hmotnosť:21,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| HMOTNOSŤ | 21,7 kg |
| Hmotnosť | 21700.000g |